Koló, egy kenus legendája könyv vásárlás

A Koló, egy kenus legendája című könyv az Alapítványtól is megvásárolható 4990 Ft áron. A vásárlással az Alapítvány munkáját támogatjátok, amit ezúton is köszönünk. A könyv abból az alkalomból született, hogy Kolonics György idén lett volna ötven éves.

Koló, egy kenus legendája könyv vásárlás

A Kolonics György életét és hatását bemutató könyv ötlete kuratóriumi tagunk, Bognár Viktor fejéből pattant ki, aztán miután rábólintott a kuratórium többi tagja is az ötletre, a megvalósítás útjára léptünk. Örömmel jelentjük be, hogy a könyv, amit Tamás Rita írt, immár elkészült és ti is tudtok rendelni belőle az Alapítványtól.

Személyesen átvehető:

1. A Kolonics György Közösségi Emlékfutáson 2022. október 23-án 9-13 óráig a büfé mellett.

2. Magyar Sport Háza (1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3., fsz. 1., Magyar Edzők Társasága)

2022. október 19., szerda 10-12 óra között

2022. október 20., csütörtök 13-15 óra között

2022. október 26., szerda 10-12 óra között

2022. október 27., csütörtök 13-15 óra között

Postai úton:

Lehetőség van a könyveket postai úton kérni. Kérjük, ebben az esetben vásárlási szándékodat jelezd részünkre az egykenuslegendaja@gmail.com címen.

Ha ezt választjátok, majd e-mailben egyeztetjük a további részleteket.