Immár 14. alkalommal rendezzük meg a Kolonics György-emlékfutást

A Kolonics György Emlékfutás immáron 14. alkalommal kerül megrendezésre, mint közösségi futás a megszokott helyszínen és időben, a Kolonics György Alapítvány, a Magyar Kajak-Kenu Szövetség, a BBU Nonprofit Kft. és a Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület szervezésében.

Immár 14. alkalommal rendezzük meg a Kolonics György-emlékfutást

Időpont: 2023. október 23. hétfő

Helyszín: KSI Kajak-Kenu Vízitelep (1138 Budapest, Népsziget, Népszigeti út 5.)

Nagy szeretettel várjuk az eseményre az egyesületek igazolt és szabadidős sportolóit, edzőket, sportvezetőket és szülőket.

Az eseményen a részvétel ingyenes.

Kérjük az egyesületeket, hogy a tőlük érkezők PONTOS létszámát a berenike.faldum@kolonicsalapitvany.hu e-mail címre megküldeni szíveskedjenek (ez feltétele a részvételnek és a megjelölt létszám alapján adjuk át az étkezési jegyeket).

Nevezési határidő: 2023.október 16. hétfő

Program:

A távok: 2.4 km, 11.5 km, 21.1 km.

Időrend:

10:00 Egyéni- és váltó félmaraton (21,1km)

10:45 Középtáv (11,5km)

11:15 Rövidtáv (2,4km)

Díjazás:

A félmaraton női és férfi kajak-kenus versenyengedéllyel rendelkező első helyezettjeit

Vándorserleggel díjazzuk.

A KSI Vízitelepén öltöző és mosdó az esemény napján igénybe vehető.

Az eseményen résztvevőket, az egyesületek által előzetesen leadott létszámoknak megfelelően,

a futást követően gulyáslevessel látunk vendégül.

Az eseménnyel kapcsolatos további információkat a regisztráló egyesületek számára az

eseményt megelőzően egy következő e-mailben küldünk.

Reméljük, hogy minél többen eljöttök és közösen futhatunk és emlékezhetünk Kolóra.