Taroltak a Jövő Reménységei ösztöndíjasok az év legjobbjai díjátadón

Összesen 18 kategóriában díjazta a Magyar Kajak-Kenu Szövetség az idei év legjobb sportolóit és trénereit, illetve köszöntötték a sportág új mesteredzőjét, Hüttner Csaba szövetségi kapitányt is. Az utánpótláskorú versenyzőknél minden kategóriában olyan versenyző nyert, aki vagy korábbi, vagy jelenlegi Jövő Reménységei ösztöndíjas.

Taroltak a Jövő Reménységei ösztöndíjasok az év legjobbjai díjátadón

A Kolonics György Alapítvány egyik legnépszerűbb programja a Jövő Reménységei ösztöndíjprogram. A Jövő Reménységei sikerességét mutatja, hogy az általunk támogatott versenyzők kiemelkedően jó eredményeket érnek el az utánpótlás-versenyeken, illetve sokan később, a felnőtt mezőnyben is bizonyítanak.

Külön büszkeség számunkra, hogy a Magyar Kajak-Kenu Szövetség idei, szezonzáró díjátadóján az össze utánpótláskategóriában olyan versenyző nyerte el az év versenyzője díjat, aki vagy idén tagja az ösztöndíjprogramunknak, vagy korábban volt ösztöndíjas.

Gratulálunk nekik, illetve a felkészítő edzőknek!

És persze sok sikert kívánunk a jövőben!

A 2023-as év legjobbjai az utánpótlás szakágban:

férfi kajak: Kollek Bálint

női kajak: Szegedi Angelina Judit (a képen)

férfi kenu: Juhász István Dávid

női kenu: Kiss Ágnes Anna

edző: Fürdök Gábor

(Forrás és fotó: kajakkenusport.hu)