Szeptember 12-ig lehet jelentkezni Granek István ösztöndíjra

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség támogatásából finanszírozva a Kolonics György Alapítvány újra meghirdeti a Granek István Edzői Tanulmányi Ösztöndíjrendszert, amelynek célja, hogy támogassa azoknak az egyetemi hallgatóknak a tanulmányait, akik kajak-kenu edzői, vagy osztatlan tanári képzésen vesznek részt és elkötelezettek a kajak-kenu sportág iránt.

Szeptember 12-ig lehet jelentkezni Granek István ösztöndíjra

A Granek István Edzői Tanulmányi Ösztöndíjrendszer egy olyan támogatási forma, amely segíti az aktív tanulmányok végzését, valamint motiválja, ösztönzi arra a hallgatókat, hogy a sportágban helyezkedjenek el. A 2023/24-es félévben maximum 6 hallgató nyerheti el a támogatást. A jelentkezés és a kiválasztás módja az alábbi linken található PDF formátumó dokumentumban olvasható.

A Kolonics György Alapítvány 2023. szeptember 12-ig várja a jelentkezéseket az info@kolonicsalapitvany.hucímen!