Tizenhat éve hunyt el Kolonics György

Tizenhat éve, 2008. július 15-én, edzés közben hunyt el Kolonics György 36 éves korában.

Tizenhat éve hunyt el Kolonics György

Halálának évfordulóján újra összegyűltek a barátai,szerettei, ismerősei, hogy emlékezzenek rá. A kétszeres olimpiai, 15-szörös világ- és háromszoros Európa-bajnok kenus, Kolonics György, alapítványunk névadója ma is összehozza az embereket. Az eseményt, Reményi Péter, az alapítvány kuratóriumi tagja nyitotta meg.  A megemlékezés után, már sötétedéskor fáklyás evezésre indultak a megjelentek, hogy együtt emlékezzenek a kenulegendára. Idén is rengetegen érkeztek: körülbelül háromszázan ültek és térdeltek fáklyákkal kivilágított hajókba a Kis-Dunán. Felelevenítettek régi vicces sztorikat, győzelmet és szokásokat.

Akiről nem feledkeznek meg, az sosem hal meg.

Köszönjük mindenkinek, aki idén is velünk volt!

Kolonics György (1972.06.04.-2008.07.15.)