Árverésen a sztársportolók által dedikált labda

Újabb felajánlás érkezett alapítványunkhoz Tóth Róbert kezelésének támogatására, ezúttal egy világhírű sportolók által dedikált labdát kínálunk licitre.

Árverésen a sztársportolók által dedikált labda

Balogh Enikő hosszútávfutó, orvostanhallgató, a MOB Fair Play díjas kitüntetettje bocsájtja árverésre azt a labdát, melyen Carl Lewis, Hosszú Katinka, Görbicz Anita, Kovács Katalin, a férfi gyorskorcsolya váltó és a férfi vízilabda válogatott aláírása is szerepel. A befolyt összeget Tóth Róbert Európa-bajnok kajakos gyógykezelésének támogatására fordítjuk.

A labdának nincs kikiáltási ára, a liciteket az info@kolonicsalapitvany.hu e-mail címre várjuk. Az árverés állásáról minden nap beszámolunk a Kolonics György Alapítvány Facebook-oldalán. A liciteket április 30-ig fogadjuk, az addig érkezett legmagasabb összeget felajánló érdeklődőnek májusban kerül átadásra az értékes sportrelikvia.