Határozatok

2018.02.15

1./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták a kuratóriumi ülés napirendjét, amely a meghívóban közöltekkel megegyezik, megválasztották jegyzőkönyvvezetőnek Horváth Noémit, jegyzőkönyv-hitelesítőnek Reményi Pétert.

2./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták az új napirendi pont felvételét: A Karrierkövető programmal kapcsolatos tervek a 2018-as évben.

2018.04.05

3./2018. számú Határozat

4./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták a második napirendi pont levételét: A „Kolonics, a sportlegenda" kiállítási anyag megújításának megvalósíthatósága és költségterve, az előterjesztő, Pető Zsolt távolléte miatt.

5./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták az Alapítvány 2017. évi szakmai beszámolóját, eredmény kimutatását és mérlegét.

6./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták az Alapítvány Felügyelő Bizottságának jelentését.

7./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták az Alapítvány számviteli politikáját.

2018.10.02

8./2018. számú Határozat

9./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy a Jövő Reménységei program támogatotti köre megduplázódjon, a korábbi támogatási összeg megtartásával, a különdíj kerüljön megszüntetésre és a fennmaradó tartalék lekötésre kerüljön és a következő ciklusban kerüljön felhasználásra.

10./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy az Alapítvány 100 000 Ft rendkívüli támogatást utaljon át Tóth Róbert gyógykezelésére.

11./2018. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy Angyal Zoltánnak tiszteletbeli kurátori címet adományoznak.

2017.02.06.

1/2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták a kuratóriumi ülés napirendjét, amely a meghívóban közöltekkel megegyezik, megválasztották jegyzőkönyvvezetőnek Horváth Noémit, jegyzőkönyv-hitelesítőnek dr. Bognár Viktort.

2/2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással a férfi kenu szakágban Szőke Attila pályázatát találták a legmeggyőzőbbnek és 2017. évben ösztöndíjban részesül.

A tagok egyhangú szavazással férfi kajak szakágban Opavszky Márk pályázatát találták a legmeggyőzőbbnek és 2017. évben ösztöndíjban részesül.

A tagok egyhangú szavazással női kajak szakágban Csikós Zsóka pályázatát találták a legmeggyőzőbbnek és 2017. évben ösztöndíjban részesül.

A női kenu szakágban 4 szavazat érkezett Molnár Csengére és szintén 4 szavazatot kapott Bónyai Regina is, ezért az elnöki szavazat jogán Molnár Csenge 2017. évben ösztöndíjban részesül.

Elfogadott javaslat szerint Bónyai Regina ösztöndíjjal megegyező különdíjban részesül.

Egyhangú döntés született a pályázat nyertesek részére szakmai támogatást nyújtó mentorok személyéről is.

Az alapítvány felkérése alapján Csikós Zsóka felkészülését Storcz Botond, Opavszky Márk előmenetelét Angyal Zoltán, Molnár Csenge és Bónyai Regina munkáját Vaskuti István, míg Szőke Attila edzéseit Kozmann György kíséri figyelemmel.

2017.04.10.

3/2017. számú Határozat

4/2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták az Alapítvány 2016. évi beszámolóját (eredmény kimutatás,mérleg )

5/2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy a női és férfi ifjúsági világbajnok páros kapja a 2016-os Kolonics György Díjat.

2017.09.28.

6./2017. számú Határozat

7./2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy a Jövő Reménységei ösztöndíjnak 5 díjazottja legyen.

8./2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy a Jövő Reménységei ösztöndíjra pályázhasson olyan is, aki már egyszer elnyerte a támogatást.

9./2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy a Jövő Reménységei ösztöndíj pályázatra az ifjúsági korosztály legyen a felső korhatár, olyanok pályázhatnak, akik a támogatás utolsó kifizetésének időpontjában még ifjúságik korúak, tehát 2000.01.01 és 2003.12.31 között születtek.

10./2017. számú Határozat

A tagok 8 igen szavazattal, 1 tartózkodás mellett elfogadták, hogy  Slihoczki Ádám és Szőke Attila megosztva kapja a 2017-es Kolonics György Díjat.

11./2017. számú Határozat

A tagok egyhangú szavazással elfogadták, hogy legyen új festmény és azt a legnagyobb magánadományozónak ajándékozza az alapítvány.